Rozdělení výrobní haly pomocí průhledné fólie

Náš stan na hodech v Žebětíně

VPK stanová hala 10 x 20 m s boční výškou 4 m

V boční stěně stanové haly jsou osazena dvoukřídlá posuvná vrata. Dále je hala vybavena odvětrávacími žaluziemi a regálovým systémem.

Plachtová hala 10 x 15 m / 2,5 m pro wellness hotel

Stan s pultovou střechou a napojením k budově 9 x 17 m / 2,5 m

Párty stan 6 x 12 m / 2,5 m boční výšky s potisky a „okny“.

Plně odnímatelné boční a čelní opláštění umožňuje variabilitu využití stanu.

Hala pro skladování

Instalace stanové haly 12 x 24 m s boční výškou 3,5 m pro skladování.

Stanová hala 8 x 13 / 3,7 m.

VStanová hala 8 x 13 / 3,7 m boční výšky s pultovou střechou a přímým napojením k budově.

VPK stan s kombinovaným opláštěním.

VPK stan s kombinovaným opláštěním o rozponu 10 m, délce 12 m, kterou tvoří 3 čtyřmetrové moduly. Okapová výška stanu je 4 m.

VPK stanová hala 10 x 30 m, boční výška 4 m.

Opláštění stanové haly je kombinací vysocepevnostní technické textilie a trapézových plechů. Hala je vybavena dvoukřídlými posuvnými vraty a odvětráváním.

Stan o rozměrech 6 x 8 / 3,3 m

VPK stan 6 x 8 / 3,3 m s plachtovým napojením k obytnému kontejneru.

Stan Apres Ski pro lyžařský areál Kyčerka.

Instalace stanu Apres Ski o průměru 9,6 m ve Zlíně.

Stanová hala 18 x 52 m / 4 m boční výšky.

U této skladovací haly byla použita boční posuvná vrata a zvýšený vjezd z čela haly.

Prodloužení stávající stanové haly o 24 m na celkový půdorysný rozměr 13 x 48 m.

Díky modulovému systému našich stanů a stanových hal, kdy opláštění je vedeno pro každý jednotlivý modul samostatně je velmi snadná úprava rozměrů ať už přidáním či odebráním modulů stanu.

Instalace stanové haly 19 x 44 m / 3 m

Stanová hala s okapovým napojením ke skladu pro zastřešení nakládacího prostoru. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc požadavkům našich zákazníků, proto montážní práce probíhaly v noci, abychom co nejméně narušili provoz a plynulost nakládek.

Stanová hala 11 x 24 m s boční výškou 2,5 m pro výcvik psů

VPK stan s rozponem 7 m, délkou 24 m a boční výškou 3,4 m.

Vchod tvoří jednoduché shrnutí plachty s kolečkovým pojezdem v kolejnici, stan je dále opatřen odvětrávacími žaluziemi. Systém skrytého negativního vypínání střech umožňuje v budoucnu umístění okapů. Barevná kombinace opláštění stanu koresponduje s nově budovanou halou. Bílá plachta na střeše propouští denní světlo a omezuje kumulaci tepla v letním období.

Hala 15 x 32 / 4 m

Instalace plachtové haly s umístěním dvoukřídlých posuvných vrat v boční stěně.

Stanová hala o rozměrech 10 x 16 x 4 metry

Stanová hala je sestavena ze 4 modulů, kdy jeden z nich je vybaven plachtovými posuvnými vraty. Bílá barva textilního opláštění zajišťuje prostup denního světla a omezuje kumulaci tepla v letním období.

Sestava dvou stanových hal pro skladování

Skladovací stanové haly 13 x 24 a 9,5 x 24 m s boční výškou 3,8 m jsou vybaveny plachtovými posuvnými vraty, okapovými svody, spodním lemováním pro omezení prostupu vody do stanu.

Stan 8 x 12 m pro kulturní a společenské akce

Stanová hala pro skladování s rozměrem 14 x 24 m a boční výškou 4 m.

Posílené konstrukční prvky umožňují umístění haly i v lokalitě s vyšším sněhovým zatížením Jeseníky. Jako vratovou výplň v tomto případě zákazník zvolil jednoduchou variantu shrnutí plachty s pojezdem v kolejnici. Odvětrávací žaluzie jsou u našich stanů a stanových hal již samozřejmostí.

VPK stan pro skladování s rozponem 10 m, délkou 32 m a boční výškou 3,6 m.

Stan je vybaven zvýšeným čelním vjezdem, přesahy bočních plachet pro odvod dešťové vody a umístění odvětrávacích žaluzií eliminují kondenzaci v prostoru stanu.

Stanová hala 7 x 40 m / 3 m boční výšky.

Nepravidelný půdorys pozemku pro instalaci nedovolil standardní řešení, proto byly vyrobeny 2 stany s okapovým čelním propojením.

VPK stan 8 x 15 m / 2,5 pro město Oslavany.

VPK stan 12 x 12 m se zvýšeným vjezdem 6 x 3,5 m.

Stanová hala s pultovou střechou ve Slušovicích o celkové délce 50 m.

Realizace vyžadovala přizpůsobit se omezenému prostoru mezi stávající halou a betonovou stěnou, výškám v podloží s rozdílem 1 m, nutnost napojení opláštění ke stávajícím budovám pro omezení průniku vody. Hala je vybavena dálkově ovládanými plachtovými rolovacími vraty.

Stanová hala 14/9 x 30 m s nepravidelným půdorysem pro maximální využití prostoru.

Dvě montované haly pro skladování

Parametry hal: 10 x 28 / 4 m s kombinovaným opláštěním

Výroba a instalace MPK stanů 5 x 10 / 2,5 m.

Vytvoření zázemí hasičů a zdravotníků v první linii boje s koronavirem .

Skladový stan s kombinovaným opláštěním textilií a trapézovým plechem v barevném provedení.

Stan má atypické půdorysné provedení 12 m/5,4 m x 19 m a je přímo napojen ke stávajícím objektům. Stan, který bude sloužit jako prodejní prostory, je vybaven únikovými dveřmi s panikovým kováním.

Realizace stanové haly pro skladování s rozměry 16 x 20 m a boční výškou 4 m.

Stanová hala je vybavena 2 bočními vchody – elektricky ovládaná plachtová rolovací vrata. Odvětrávací žaluzie jsou u našich stanových hal standardním vybavením.

Instalace stanu 13,5 x 27 m pro Palác Žofín s podlahou a přímým napojením na Palác.

Podlahu stanu tvoří desky sibiřského modřínu, které jsou zasunuty do speciálně upravených hliníkových rámů. Veškeré konstrukční prvky jsou s povrchovou úpravou eloxováním a lakováním v barvě černá mat. Stan díly plně transparentnímu opláštění působí vzdušným dojmem, neomezuje ve výhledu a vkusně doplňuje původní altán.

Vytvoření krytého prostoru pro skladování opláštěním stěn 9 x 6 m a 12 x 6 m halového přístřešku.

Vstupy jsou řešeny elektricky ovládanými plachtovými rolovacími vraty 6 x 3 m, ve druhé části jsou instalovány shrnovací plachty. Opláštění je opatřeno celoplošným UV tiskem.

Zastřešení prostoru pro výcvik psů 15 x 32 / 2,7 m.

Po loňské realizaci stanu 10 x 24 m nás klientka požádala o rozšíření zastřešení pro výcvik psů velkoprostorovým stanem 15 x 32 / 2,7 m. Stany s tématickým potiskem dobře zapadají do opravdu hezkého prostředí Pesoparku v Praze Uhříněvsi.

Párty stan 8 x 16 m / 2,5 m, který je zázemím vodáckého kempu.

. Příjemná béžová barva opláštění zapadá do okolního prostředí a všechny půlené boční plachty umožňují plné otevření v letních dnech.

Instalace stanové haly 15 x 40 / 3 m s kombinovaným opláštěním

Střešní textilní opláštění v bílé barvě zajišťuje dostatečný prostup denního světla i omezení kumulace tepla v letním období. Odvětrání také pomáhají instalované odvětrávací žaluzie ve štítech stanu. Boční opláštění pak tvoří trapézové profily. V čele jsou instalována dvoukřídlá posuvná vrata a pro pohodlný a rychlý průchod jsou v boční stěně stanové haly umístěny dvoukřídlé plastové dveře s prosklením. Stavebnicový systém umožňuje rychlou instalaci stanové haly – 1. den kompletní konstrukce a 2. den instalace opláštění. Ještě musíme zmínit perfektní připravenost a spolupráci ze strany zadavatele.

Stanová hala 10,5 x 15 / 3 m se čtyřmi bočními vjezdy Brno.

Realizací této haly jsme splnili požadavky a představy zákazníka na atypický rozměr, instalaci v nerovném terénu bez nutnosti zemních prací a v těsné blízkosti stěny. Zalištování spodní části opláštění stanu omezuje průnik dešťové vody a úprava vypínání opláštění nám pomohla vyřešit výraznou nerovnost terénu.

Také starší haly mohou vypadat dobře

Instalace nového plachtového opláštění stávající haly 12 x 30 m Kuřim.

2 stanové haly s kombinovaným opláštěním 15 x 8,5 / 3,8 m v Brně.

Opláštění je tvořeno kombinací trapézového profilu v bocích a čelech a pevnostní technickou textilií. Textilní opláštění na střeše v bílé barvě umožňuje prostup denního světla. Jedna z hal je vybavena posuvnými dvoukřídlými vraty. Samozřejmostí je osazení odvětrávacími žaluziemi, spodní lištování omezuje průnik vody do stanové haly.

Stan jako prodejna outdoorového vybavení 8 x 16 / 2,6 m

Stan je v čele vybaven plastovými dveřmi s prosklením pro pohodlný průchod zákazníků.

Instalace stanu 9,5 x 23,5 s boční výškou 3,8 m ve Vyškově

Stan byl vybaven posuvnými plachtovými vraty a žaluziemi pro odvětrávání. Lištování spodního přesahu plachty zabraňuje průniku vody do prostoru stanu.

Další z realizací lehkých montovaných hal

Hala s ocelovou příhradovou konstrukcí, obloukovým tvarem střechy, rozměry 19,5 x 33,5 m a boční výška 5 m. Hala je instalována v horské oblasti, a proto byla zvolena tato varianta, která lépe odolává vysoké sněhové zátěži. Standardním vybavením hal jsou vrata, dveře, únikové dveře, odvětrávací turbíny a žaluzie.

Realizace stanové haly

Stanová hala o rozměrech 12 x 24 m s boční výškou 3,5 m určené pro skladování

Instalace lehké montované haly 19,5 x 40 m s průchody

Další z našich zajímavých realizací je instalace lehké montované haly 19,5 x 40 m s průchody dlouhými 21, 14 a 37,5 m napojenými ke stávajícím budovám. Toto řešení umožňuje pohyb materiálu „suchou nohou“, a také využití zbytkového tepla pro vytápění haly.

Zastřešení venkovní učebny 10,2 x 17 m

Pro zákazníka jsme navrhli řešení zastřešení s využitím žárově zinkované ocelové konstrukce (ohnuté oblouky) s překrytím vysocepevnostní technickou textilií Precontraint Flexligh Classic 602. Technické vlastnosti plachty umožňují velmi dobré vypnutí a přizpůsobení se tvaru konstrukce, jemně béžová barva příjemně zapadá do okolního prostředí.

Instalace haly pro skladování 8 x 20 m / 4 m boční výšky s kombinovaným opláštěním.

Boční a čelní opláštění je realizováno stěnovým trapézovým profilem v barvě šedé, střešní opláštění je textilní v barvě bílé pro dostatečný prostup denního světla. Hala je vybavena čelními posuvnými vraty, odvod dešťové vody ze střechy stanu je řešen okapovým svodem, odvětrání haly v letním období zajišťují odvětrávacím mřížky s mobilním překrytím.

Realizace stanové haly 12 x 24/4 m ve Svitavách

Realizace stanu 15 x 32 m pro IKEA Bratislava

Realizace 7 ks stanových hal 12x48/3,6 m

Stanová hala pro výcvik psů

Hala 8 x 22 metrů s plechovým opláštěním

Stan pro parkování 4 x 9 x 3,5 m

Stanová hala jako sklad

Stan pagoda 5 x 5 m

Stan 20 x 30 m - INTERCANIS Olomouc

Párty stany Dudácké slavnosti

Stan / skladová hala 7 x 12 m, boční výška 3 m s pevnými uzamykatelnými vraty pro uskladnění pneu a náhradních dílů vozidel.

Hala s barevným opláštěním

VPK stan 6 x 12 m / 2,9 m pro sezónní výprodej zboží

Stanová hala 10 x 20 / 3 m Brno

Pultový stan 5 x 12 m s boční výškou 4 m a okapovým svodem

Skladovací hala o rozměrech 20 x 8 m s elektricky ovládanými rolovacími vraty

Prodejna lodí

Souběžná instalace 4 ks stanových hal 12 x 20 / 4 m s kombinovaným opláštěním

Hala s ocelovou konstrukcí 20 x 36/ 6 m a textilním opláštěním, sekční vrata

Stan 5 x 32 m pro svářečské a lakýrnické práce s kolejovým pojezdem

Naše stany v Olympijském parku Brno

Výroba a instalace nového opláštění haly 18x28 m

SVPK stanová hala 12 x 45 m, boční výška 4 m

Temperované stání pro autobusy v zimním období

SVPK stan 15 x 28 m / 3 m s kombinovaným opláštěním vysocepevnostní technickou textilií a trapézovým plechem Praha – Vestec

Stan pro skladování 10 x 15 m / 3 m s plachtovými posuvnými vraty

Realizace stínících plachet nad terasu

Stan pro skladování 6 x 12/2,8 m Hradec Králové

VPK stan 6 x 12 m se zvýšeným vjezdem pro jeřáb

SVPK stanová hala 15 x 20 m s boční výškou 4 m


Překrytí prostoru stanovou konstrukcí s ukotvením do budovy


Stan 10 x 18 m - zastřešení nádvoří a překrytí parkovacích stání.


Grand Prix ČR v motokrosu


Stan 15 x 20 m/3 m - Dyje


Stan 10 x 15 m - zázemí rekreačního střediska


Podlaha do stanu 8 x 8 m - Magio pláž BratislavaHarley Davidson - kemp Merkur Pasohlávky


Realizace stanu pro skladování 12 x 14 m / 3,8 m VyškovStavba kryté jízdárny o rozměrech 20 x 30 m - brněnské výstaviště květen 2017.


Instalace stanu 20 x 30 m Vestec (Praha-západ)


Plachtové haly s ocelovou konstrukcí 8 x 15/4 m


Stanové zastřešení skladovacích ploch 10 x 30 m


Stan 5 x 10 m jako zázemí sportovní haly


Stanové haly pro skladování


Párty stan 10 x 20 m pro akce mikroregionu


Párty stan 8 x 10 mpro kulturní akce a venkovní posezení


Instalace nového plachtového opláštění na původní konstrukci halyStany - rychlé řešení pro uskladnění materiálu


Dva párty stany se střešním propojením


Párty stany pro města a obce


Párty stan 10 x 20 m s okny a potisky


VPK Párty stan 10 x 15 m


Lehká montovaná hala 8 x 16/3,8 m Brno


Stan 10 x 15 m pro road show


Dva stany 15 x 20 m s okapovým propojením


Velkoprostorový stan 10 x 20 m pro prodej a prezentaciRealizace lehké montované haly 10 x 16 m pro garáže


Instalace montovaných hal 12 x 20/4 m v Košicích


Stan s pultovou střechou pro restauraci Uherské Hradiště


VPK stan 8 x 20 m pro firemní prezentace

Kontaktujte nás

*
*
*